Múzeumok Éjszakája 2018
2018.06.23 - 2018.06.24

Idén is Múzeumok Éjszakája!

2018.06.02

Kopott, elszürkült fűzfavessző kosarait újjávarázsolhatja egy kis fantáziával. Hogy hogyan? Kövesse Holl Marina utasításait június 2-án délelőtt a Reguly Antal Múzeum és Népi Kézműves Alkotóház műhelyében, és büszkén veszi majd karjára régi kosarát hazafelé! Jelentkezni a Múzeum elérhetőségein lehet....

2018.05.29

Az idén 100. éve független Észtországot a Magyarországi Észt Intézet vándorkiállításával köszöntjük, mely 2018. május 29-én nyílik a Múzeumban. A dátumválasztás oka az, hogy ezen a napon a szomszédos Finnországról is meg szeretnénk emlékezni, hiszen a Finn Zászló ezen a napon lesz 100. éves.

Az ünnepségek részletes programja a plakáton látható. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2018.05.05

Szeretettel várunk minden érdeklődőt idén is Anyák napját megelőző kézműves foglalkozásainkon. Május 5-én, délután 15-től 19 óráig három kézműves mester várja az alkotni vágyókat: H. Gazder Mártával mézeskalács- szívet, B. Dobos Terézzel nemezvirágot, Cz. Budai Katalinnal festett díszt készíthetnek. A részvétel ingyenes.

2018.05.05

A lakásdekoráció fontos elemei a szőnyegek, drapériák, párnák harmóniája. A mostani műhelymunka alkalmával színes, stílusos, divatos párnák készülnek... Festünk, stencilezünk kedvünkre. Éljen a Tavasz és az alkotás ! Gyertek!