Népi kézműves - Fazekas elágazás OKJ tanfolyam

Népi kézműves- Fazekas elágazás OKJ tanfolyam

Idén először fazekas szakvizsgára felkészítő OKJ- s tanfolyamot hirdet intézményünk.

A képzés száma: OKJ 3421501

A tanfolyam gyakorlati, általános néprajzi és elméleti képzésből áll, melyek fazekas szakmunkásvizsgára készítik fel a képzésben résztvevőket.

Kiknek ajánljuk a tanfolyam elvégzését?

• Akiket érdekel az agyag mint alapanyag
  • Akik szeretnének maradandó használati tárgyakat alkotni agyagból
  • Akiket érdekelnek a népi cserépedények fajtái, elkészítésük módja
  • Érdeklődnek a fazekasság iránt
  • Fazekas műhelyt szeretnének létrehozni
  • Fazekas oktatók szeretnének lenni

Elmélet: 30%

Gyakorlat: 70%

Oktató: Wiedermann Szabó Adrienne - Kerámia-és Porcelánkészítő Mester, Fazekas szakoktató

A képzés hossza: 10 hónap + 5 nap intenzív nyári tábor (40 óra)

A tanfolyam jelentkezők függvényében február végén vagy március elején indul. A tanfolyam minimum 5 fő jelentkezése esetén indul.

Helyszíne: Reguly Antal Múzeum és Népi Kézműves Alkotóház, Zirc, Rákóczi tér 10.

Időpontja: hétfői és szerdai napokon délutánonként. 1 alkalom hossza 5 óra. (A pontos időpontok a jelentkezők igényei szerint változhatnak).

A tanfolyam díja: 19.900 forint/ hónap/ fő, ami az alapanyagok, a terem- és eszközhasználat és az oktatás díját tartalmazza. A vizsgadíj külön fizetendő a kurzus végén.

Az első hónap tandíját az első alkalom után kérjük kifizetni, ezt követően pedig az adott hónap első alkalmán.

Ha a tanfolyammal kapcsolatban kérdésük merül fel, az alábbi e-mail címen kérjük feltenni: regulyantal.muzeum@gmail.com

Jelentkezési lap: